Προμήθεια ΥΦΑΝΤΑ-ΥΦΑΣΜΑΤΑ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 1 December 2025
- Submission deadline
- 16 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €465,220
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 2
- Notice number
- 00795782-2025
- Reference
- 87ec7845-24d2-4861-9356-b075551368c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 19210000Tejidos
Description
Προμήθεια «ΥΦΑΝΤΑ-ΥΦΑΣΜΑΤΑ»με CPV 19210000-1, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού 288.436,40 € (διακόσιες ογδόντα οχτώ χιλιάδες τετρακόσια τριάντα έξι ευρώ και σαράντα λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 288.436,40 € (διακόσιες ογδόντα οχτώ χιλιάδες τετρακόσια τριάντα έξι ευρώ και σαράντα λεπτά) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε 12 μήνες και υπάρχει η δυνατότητα της ενεργοποίησης του δικαιώματος προαίρεσης με τη χρονική ή την ποσοτική εξάντληση της σύμβασης όποιο εκ των δύο ορίων- ποσότητα ή χρόνος –επέλθει πρώτο για ένα (1) επιπλέον έτος.
Lots (15)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1. ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΛΕΥΚΑ | 19210000 Tejidos | €120,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2.ΥΠΟΣΕΝΤΟΝΑ ΛΕΥΚΑ | 19210000 Tejidos | €102,000 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3.ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΕΣ ΛΕΥΚΕΣ | 19210000 Tejidos | €40,000 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4. ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΓΑΛΑΖΙΑ ΓΙΑ ΚΟΙΤΩΝΕΣ | 19210000 Tejidos | €8,000 |
| 5 | TMHMA 5. ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΕΣ ΓΑΛΑΖΙΕΣ ΓΙΑ ΚΟΙΤΩΝΕΣ | 19210000 Tejidos | €1,000 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6.ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΣΙΕΛ ΓΙΑ Χ/Ο ΤΕΠ | 19210000 Tejidos | €8,000 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7.ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ 1*1 ΣΙΕΛ ΓΙΑ Χ/Ο ΤΕΠ | 19210000 Tejidos | €10,000 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8.ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΜΙΚΡΑ 50CM* 50CM ΣΙΕΛ ΓΙΑ Χ/Ο ΤΕΠ | 19210000 Tejidos | €700 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9.ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΡΑΣΙΝΑ | 19210000 Tejidos | €34,000 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10.ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ 1*1 ΠΡΑΣΙΝΑ | 19210000 Tejidos | €45,000 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11.ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΜΙΚΡΑ 50CM* 50CM ΠΡΑΣΙΝΑ | 19210000 Tejidos | €3,520 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12.ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΠΙΚΕ | 19210000 Tejidos | €18,000 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13.ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΑΚΡΥΛΙΚΕΣ | 19210000 Tejidos | €45,000 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14.ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΓΙΑ ΤΕΠ | 19210000 Tejidos | €16,000 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15.ΚΟΥΡΤΙΝΑ ΠΑΡΑΒΑΝ ΓΙΑ ΤΕΠ | 19210000 Tejidos | €14,000 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00795782-2025 · 1 December 2025
- OJS · 231/2025 · 1 December 2025