ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΟΣΤΙΚΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ»
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 20 November 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €299,100
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00770526-2025
- Reference
- 87ec7845-24d2-4861-9356-b075551368c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33697110Cementos para la reconstrucción de huesos
Description
προμήθεια «ΟΣΤΙΚΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ» με CPV 33697110-6, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ, συνολικού προϋπολογισμού 175.129,50 € (εκατόν εβδομήντα πέντε χιλιάδες εκατόν είκοσι εννέα ευρώ και πενήντα λεπτά) και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος, προϋπολογισμού προαίρεσης 175.129,50 € (εκατόν εβδομήντα πέντε χιλιάδες εκατόν είκοσι εννέα ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1. Οστικό τσιμέντο με αντιβίωση | 33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos | €168,000 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2.Οστικό τσιμέντο με διπλή αντιβίωση | 33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos | €19,500 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3.Σύριγγα Τσιμέντου | 33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos | €66,600 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4. Μπολ ανάμιξης τσιμέντου με σπάτουλα | 33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos | €45,000 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00770526-2025 · 20 November 2025
- OJS · 224/2025 · 20 November 2025