ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΕΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΠΑΡΑΓΩΓΟΥ ΖΕΥΓΟΥΣ 1375KVA
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 8 August 2025
- Submission deadline
- 10 October 2025, 11:00
- Estimated value
- €748,150
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00521335-2025
- Reference
- 3d5fa89f-018d-400e-86ee-4bb36241a387
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31122000Generadores con máquina impulsora
Description
Προμήθεια εγκατάσταση νέου Ηλεκτροπαραγωγού Ζεύγους 1375KVA» με CPV 31122000-7, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ, συνολικού προϋπολογισμού 927.706,00 €με Φ.Π.Α. (εννιακόσιες είκοσι επτά χιλιάδες επτακόσια έξι ευρώ ), με κριτήριο κατακύρωσηςτην πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00521335-2025 · 8 August 2025
- OJS · 151/2025 · 8 August 2025