Προμήθεια «ΜΑΣΚΩΝ»
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 13 May 2025
- Submission deadline
- 19 June 2025, 11:00
- Estimated value
- €296,986
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00306541-2025
- Reference
- 53ded33b-5d65-40ed-a186-817c5848ce81
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33157100Máscaras de gas para uso médico
Description
Προμήθεια «ΜΑΣΚΩΝ» με CPV 33157100-6, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού 184.131,32 € (εκατόν ογδόντα τέσσερις χιλιάδες εκατόν τριάντα ένα ευρώ και τριάντα δύο λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 184.131,32 € (εκατόν ογδόντα τέσσερις χιλιάδες εκατόν τριάντα ένα ευρώ και τριάντα δύο λεπτά) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής
Lots (19)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. ΜΑΣΚΕΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ (ΝΑΡΚΩΣΕΩΣ) No 3 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €630 |
| 2 | 2. ΜΑΣΚΕΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ (ΝΑΡΚΩΣΕΩΣ)No 4 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €1,260 |
| 3 | 3. ΜΑΣΚΕΣ ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑΣ (ΝΑΡΚΩΣΕΩΣ) No 5 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €1,260 |
| 4 | 4. ΛΑΡΡΥΓΓΙΚΗ ΜΑΣΚΑ IGEL | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €48,000 |
| 5 | 5. ΜΑΣΚΕΣ Ο2 GIA BIPAP VISION | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €4,800 |
| 6 | 6. ΜΑΣΚΕΣ C-PAP BOUSS.VYGON | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €9,120 |
| 7 | 7. ΜΑΣΚΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ 100% ΜΕ ΑΣΚΟΜΗ ΕΠΑΝΕΙΣΠΝΟΗΣ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €576 |
| 8 | 8. ΜΑΣΚΕΣ VENTURI ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΜΕ ΜΑΚΡΥ ΣΩΛΗΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 180CM | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €13,120 |
| 9 | 9. ΜΑΣΚΕΣ VENTURI ΤΡΑΧΕΙΟΣΤΟΜΙΑΣ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €2,600 |
| 10 | 10. ΜΑΣΚΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΜΕ ΣΩΛΗΝΑ 180 CM | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €17,200 |
| 11 | 11. ΜΑΣΚΕΣ ΤΡΑΧΕΙΟΣΤΟΜΙΑΣ ΓΙΑ ΟΞΥΓΟΝΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €1,200 |
| 12 | 12. ΓΥΑΛΙΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ (ΡΙΝΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΟΞΥΓΟΝΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ) | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €9,240 |
| 13 | 13. ΜΑΣΚΕΣ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ΜΕ ΝΕΦΕΛΟΠΟΙΗΤΗ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €17,120 |
| 14 | 14. ΜΑΣΚΕΣ ΑΔΙΑΒΡΟΧΕΣ ΑΝΤΙΑΛΛΕΡΓΙΚΕΣ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €21,780 |
| 15 | 15. ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΓΙΑ ΜΟΛΥΣΜΑΤΙΚΕΣ ΑΣΘΕΝΕΙΕΣ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €3,080 |
| 16 | 16. ΜΑΣΚΕΣ ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ FFP2 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €51,200 |
| 17 | 17. ΜΑΣΚΕΣ ΥΨΗΛΗΣ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ FFP3 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €69,600 |
| 18 | 18. ΜΑΣΚΕΣ ΛΑΡΥΓΓΙΚΕΣ (ΛΑΡΥΓΓΙΚΗ ΜΑΣΚΑ ΜΙΑΣ ΧΡΗΣΗΣ LMA SUPREME SECOND SEAL) | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €15,000 |
| 19 | 19. ΜΑΣΚΕΣ ΠΑΡΟΧΗΣ O2 ΜΕ ΕΙΔΙΚΑ ΦΙΛΤΡΑ ΣΤΙΣ ΘΥΡΕΣ ΕΚΠΝΟΗΣ | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €10,200 |
Official publications
- TED · 00306541-2025 · 13 May 2025
- OJS · 91/2025 · 13 May 2025