El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΟΣΤΙΚΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ»

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)

Published
19 November 2025
Submission deadline
7 January 2026, 11:00
Estimated value
€299,100
Place of performance
ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00767214-2025
Reference
87ec7845-24d2-4861-9356-b075551368c6
Official source
Official source

CPV codes

Description

προμήθεια «ΟΣΤΙΚΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ» με CPV 33697110-6, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ, συνολικού προϋπολογισμού 175.129,50 € (εκατόν εβδομήντα πέντε χιλιάδες εκατόν είκοσι εννέα ευρώ και πενήντα λεπτά) και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος, προϋπολογισμού προαίρεσης 175.129,50 € (εκατόν εβδομήντα πέντε χιλιάδες εκατόν είκοσι εννέα ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής.

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1. Οστικό τσιμέντο με αντιβίωση
EL301
33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos €168,000
2 ΤΜΗΜΑ 2.Οστικό τσιμέντο με διπλή αντιβίωση
EL301
33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos €19,500
3 ΤΜΗΜΑ 3.Σύριγγα Τσιμέντου
EL301
33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos €66,600
4 ΤΜΗΜΑ 4. Μπολ ανάμιξης τσιμέντου με σπάτουλα
EL301
33697110 Cementos para la reconstrucción de huesos €45,000

Award criteria

Official publications