ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ-ΣΕΤ ΕΝΔΟΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΙΡΣΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ LASER
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 30 October 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 11:00
- Estimated value
- €248,500
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716577-2025
- Reference
- f69668f0-644f-4898-8772-1918aaa24111
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33915000Sondas acanaladas para autopsia
Description
Προμήθεια «ΣΕΤ ΕΝΔΟΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΩΝ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΙΡΣΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ LASER» με CPV 33915000-7, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού 140.402,50 € (εκατόν σαράντα χιλιάδες τετρακόσια δυο ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 140.402,50 € (εκατόν σαράντα χιλιάδες τετρακόσια δυο ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00716577-2025 · 30 October 2025
- OJS · 209/2025 · 30 October 2025