El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ-ΣΕΤ ΕΝΔΟΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΙΡΣΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ LASER

Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)

Published
31 October 2025
Submission deadline
8 December 2025, 11:00
Estimated value
€248,500
Place of performance
ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00720340-2025
Reference
f69668f0-644f-4898-8772-1918aaa24111
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια «ΣΕΤ ΕΝΔΟΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΩΝ ΦΛΕΒΙΚΩΝ ΚΙΡΣΩΝ ΜΕ ΧΡΗΣΗ LASER» με CPV 33915000-7, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού 140.402,50 € (εκατόν σαράντα χιλιάδες τετρακόσια δυο ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 140.402,50 € (εκατόν σαράντα χιλιάδες τετρακόσια δυο ευρώ και πενήντα λεπτά) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής

Award criteria

Official publications