Προμήθεια Ιατρικης Γάζας
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 30 October 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 11:00
- Estimated value
- €425,054
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00716953-2025
- Reference
- 87ec7845-24d2-4861-9356-b075551368c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141114Gasa para uso médico
Description
Προμήθεια Ιατρικης Γάζας Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 240.155,74 € (διακόσιες σαράντα χιλιάδες εκατόν πενήντα πέντε ευρώ και εβδομήντα τέσσερα λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 240.155,74€ (διακόσιες σαράντα χιλιάδες εκατόν πενήντα πέντε ευρώ και εβδομήντα τέσσερα λεπτά ) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμή Η Αναθέτουσα Αρχή, με μονομερή της απόφαση, ύστερα από έγγραφη ενημέρωση του αρμόδιου τμήματος, δύναται να ενεργοποιήσει δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) έτος. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε 12 μήνες και υπάρχει η δυνατότητα της ενεργοποίησης του δικαιώματος προαίρεσης με τη χρονική ή την ποσοτική εξάντληση της σύμβασης όποιο εκ των δύο ορίων- ποσότητα ή χρόνος –επέλθει πρώτο για ένα (1) επιπλέον έτος.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. ΓΑΖΕΣ ΤΡΑΧΕΙΟΣΤΟΜΙΑΣ10εκX10εκ | 33141114 Gasa para uso médico | €3,920 |
| 2 | 2.ΠΑΡΑΦΙΝΟΥΧΕΣ ΓΑΖΕΣ 7Χ10 | 33141114 Gasa para uso médico | €24,000 |
| 3 | 3. ΓΑΖΑ ΛΑΠΑΡΟΤΟΜΙΑΣ 40Χ40 8PLY | 33141114 Gasa para uso médico | €97,824 |
| 4 | 4. ΓΑΖΑ ΑΠΛΗ ΔΙΠΛΩΜ. 10εκχ10εκ 12P(ΠΑΚΕΤΟ 100ΤΕΜ) | 33141114 Gasa para uso médico | €272,800 |
| 5 | 5. ΓΑΖΑ XRAY ΔΙΠΛΩΜ. 12P 17K 10X20 | 33141114 Gasa para uso médico | €26,010 |
| 6 | 6.ΤΟΛΥΠΙΑ ΓΑΖΑΣ 8Χ8 | 33141114 Gasa para uso médico | €500 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00716953-2025 · 30 October 2025
- OJS · 209/2025 · 30 October 2025