Προμήθεια Επιδεσμοι
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 4 November 2025
- Submission deadline
- 11 December 2025, 11:00
- Estimated value
- €371,460
- Place of performance
- ΚΗΦΙΣΙΑ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00730142-2025
- Reference
- 87ec7845-24d2-4861-9356-b075551368c6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
Description
Προμήθεια «ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ» με CPV 33141110-4, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ για ένα (1) έτος, προϋπολογισμού 209.874,90 € (διακόσιες εννέα χιλιάδες οχτακόσια εβδομήντα τέσσερα ευρώ και ενενήντα λεπτά) με ΦΠΑ και δικαίωμα προαίρεσης για άλλο ένα (1) έτος προϋπολογισμού προαίρεσης 209.874,90 € (διακόσια εννέα χιλιάδες οχτακόσια εβδομήντα τέσσερα ευρώ και ενενήντα λεπτά) με ΦΠΑ με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε 12 μήνες και υπάρχει η δυνατότητα της ενεργοποίησης του δικαιώματος προαίρεσης με τη χρονική ή την ποσοτική εξάντληση της σύμβασης όποιο εκ των δύο ορίων- ποσότητα ή χρόνος –επέλθει πρώτο για ένα (1) επιπλέον έτος.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1. ΕΛΑΣΤΙΚΟΙ ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΜΕ 1%ΕΛΑΣΤΙΝΗ 6CM, 8CM KAI 12CM | 33141110 Apósitos | €67,500 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2.ΕΛΑΣΤΙΚΟΙ ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΜΕ 1% ΕΛΑΣΤΙΝΗ 10cm ΚΑΙ 15cm | 33141110 Apósitos | €76,500 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3.ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΓΥΨΟΥ 10cm, 15cm KAI 20cm | 33141110 Apósitos | €110,000 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4. ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΑΠΟ ΒΑΜΒΑΚΙ 7,5cm, 10cm ΚΑΙ 15cm | 33141110 Apósitos | €63,700 |
| 5 | TMHMA 5. ΥΦΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΓΥΨΟ 10cm,15cm ΚΑΙ 20cm | 33141110 Apósitos | €27,520 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6.ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΣ ΓΥΨΟΣ 5cm x3,6m ΚΑΙ 10cm x 3,6m | 33141110 Apósitos | €12,240 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7.ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΟΙ 8cm | 33141110 Apósitos | €14,000 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00730142-2025 · 4 November 2025
- OJS · 212/2025 · 4 November 2025