Προμήθεια Δύο (2) Τροχήλατων Ακτινοσκοπικών C-ARM
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ (ΚΑΤ)
- Published
- 25 September 2024
- Submission deadline
- 8 November 2024, 10:00
- Estimated value
- €241,129
- Place of performance
- Κηφισιά, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00577346-2024
- Reference
- 5870ee5f-3bc0-4a36-b52f-6e3653c48a9a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111400Fluoroscopios
Description
Προμήθεια Δύο (2) Τροχήλατων Ακτινοσκοπικών C-ARM» με CPV 33111400-5, για τις ανάγκες του Γενικού Νοσοκομείου Αττικής ΚΑΤ, προϋπολογισμού 299.000,00€ με Φ.Π.Α. (διακόσιες ενενήντα εννέα χιλιάδες ευρώ), με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00577346-2024 · 25 September 2024
- OJS · 187/2024 · 25 September 2024