El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19735/2024

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

Published
10 June 2024
Submission deadline
11 July 2024, 15:30
Estimated value
€290,821
Place of performance
EL433
Procedure
Open procedure
Notice number
00341619-2024
Reference
3ba39ee3-19a2-4d58-a7ce-abdd1153ea9c
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας – Ευπρεπισμού, σάκων απορριμμάτων και λοιπών αναλώσιμων ειδών Παντοπωλείου για τις ανάγκες των Σχολικών Επιτροπών Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ρεθύμνης

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL433
39830000 Productos de limpieza €119,715
2 Τμήμα 2
EL433
39830000 Productos de limpieza €171,106

Award criteria

Official publications