ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 43079/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
- Published
- 5 November 2025
- Submission deadline
- 8 December 2025, 15:30
- Estimated value
- €602,086
- Place of performance
- EL433
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00733653-2025
- Reference
- d0e02813-b31a-4b8c-af6e-aefdadfc5225
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39831200Detergentes
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
- 39831200Detergentes
- 39830000Productos de limpieza
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας – Ευπρεπισμού, σάκων απορριμμάτων και λοιπών αναλώσιμων ειδών Παντοπωλείου για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Δήμου Ρεθύμνης και των Νομικών του Προσώπων
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €384,442 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €210,473 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas | €7,171 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00733653-2025 · 5 November 2025
- OJS · 213/2025 · 5 November 2025