El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 21772/2025

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ

Published
17 June 2025
Submission deadline
21 July 2025, 15:30
Estimated value
€2,482,290
Place of performance
EL433
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00391581-2025
Reference
9768bd6b-059d-47e0-b49f-056c51e1deef
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια υγρών καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου Ρεθύμνου, των Δομών Κοινωνικών Υπηρεσιών των Νομικών Προσώπων και των Σχολικών Μονάδων Α/θμιας – Β/θμιας Εκπαίδευσης Αυτοτελούς Τμήματος Παιδείας

Lots (7)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1 : ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΕΘΥΜΝΗΣ - ΑΡΚΑΔΙΟΥ
EL433
09100000 Combustibles €1,462,520
2 ΤΜΗΜΑ 2 : ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΦΩΚΑ
EL433
09100000 Combustibles €177,631
3 ΤΜΗΜΑ 3 : ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΠΠΑΙΩΝ
EL433
09100000 Combustibles €171,653
4 ΤΜΗΜΑ 4 : ΔΟΜΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
EL433
09100000 Combustibles €32,258
5 ΤΜΗΜΑ 5 : ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
EL433
09100000 Combustibles €223,935
6 ΤΜΗΜΑ 6 : ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
EL433
09100000 Combustibles €137,758
7 ΤΜΗΜΑ 7 : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ
EL433
09100000 Combustibles €2,812

Award criteria

Official publications