ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 50803/2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
- Published
- 23 December 2025
- Submission deadline
- 26 January 2026, 15:30
- Estimated value
- €704,899
- Place of performance
- EL433
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00857085-2025
- Reference
- 6f793b69-1d3f-4be2-aadf-6570258c2721
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15411110Aceite de oliva
- 15811000Productos a base de pan
- 15119000Carnes diversas
- 15221000Pescado congelado
- 15331170Legumbres y hortalizas congeladas
- 15821000Productos de pan tostado y de pastelería
Description
Προμήθεια Τροφίμων και Λοιπών Αναλωσίμων Ειδών Παντοπωλείου για τις Ανάγκες των Δημοτικών Δομών των Παιδικών Σταθμών, ΚΑΠΗ, ΚΗΦΗ και Συσσιτίου της Διεύθυνσης Κοινωνικών Υπηρεσιών και του Αυτοτελούς Τμήματος Παιδείας, Σίτιση Μεταναστών, Παράθεση Μπουφέ και γευμάτων για τις ανάγκες της Δ/νσης πολιτισμού – Τουρισμού Αθλητισμού – Μουσικής Παιδείας και για την παροχή Φιλοξενίας σε πρόσωπα και αντιπροσωπείες που επισκέπτονται τον Δήμο Ρεθύμνης
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ Α : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΑΡΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15811000 Productos a base de pan | €75,349 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ Β : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15119000 Carnes diversas | €81,669 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ Δ : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €16,804 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ Γ : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €139,567 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ Ε : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΓΑΛΑΚΤΟΠΩΛΕΙΟ | 15500000 Productos lácteos | €119,390 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ ΣΤ : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ | 15221000 Pescado congelado | €43,458 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ Ζ : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΛΑΙΟΛΑΔΟΥ | 15411110 Aceite de oliva | €47,278 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ Η : ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €181,385 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00857085-2025 · 23 December 2025
- OJS · 247/2025 · 23 December 2025