ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30418/2026
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
- Published
- 31 August 2026
- Submission deadline
- 2 October 2026, 15:30
- Estimated value
- €285,892
- Place of performance
- EL433
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00597232-2026
- Reference
- fb263a9b-4e29-4046-93de-f48289ca68fb
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
- 39831200Detergentes
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
Description
Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας, Ευπρεπισμού και υγιεινής Σχολικών Μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Ρεθύμνης
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 39830000 Productos de limpieza | €201,984 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 39830000 Productos de limpieza | €83,908 |
Award criteria
- Price — μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00597232-2026 · 31 August 2026
- OJS · 167/2026 · 31 August 2026