ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15789/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
- Published
- 10 May 2024
- Submission deadline
- 7 June 2024, 15:30
- Estimated value
- €669,000
- Place of performance
- EL433
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00275053-2024
- Reference
- cd267902-b8a9-4e9a-a89f-0a3bc9640c0f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15411110Aceite de oliva
- 15811000Productos a base de pan
- 15119000Carnes diversas
- 15221000Pescado congelado
- 15331100Legumbres y hortalizas frescas o congeladas
- 15821000Productos de pan tostado y de pastelería
- 15500000Productos lácteos
Description
Προμήθεια Τροφίμων και Λοιπών Αναλωσίμων Ειδών Παντοπωλείου για τις Ανάγκες των Δημοτικών Δομών των Παιδικών Σταθμών, ΚΑΠΗ, ΚΗΦΗ και Συσσιτίου της Διεύθυνσης Κοινωνικών Υπηρεσιών Δήμου Ρεθύμνης
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €194,294 |
| 2 | Τμήμα 6 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €104,635 |
| 3 | Τμήμα 2 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €74,998 |
| 4 | Τμήμα 3 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €136,563 |
| 5 | Τμήμα 4 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €29,597 |
| 6 | Τμήμα 7 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €45,530 |
| 7 | Τμήμα 5 | 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines | €71,768 |
| 8 | Τμήμα 8 | 15331170 Legumbres y hortalizas congeladas | €11,614 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00275053-2024 · 10 May 2024
- OJS · 91/2024 · 10 May 2024