ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 22694/2024
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΡΕΘΥΜΝΗΣ
- Published
- 2 July 2024
- Submission deadline
- 31 July 2024, 15:30
- Estimated value
- €762,654
- Place of performance
- EL433
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00391024-2024
- Reference
- fe740359-0890-4269-b7c6-173a1d316e2d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34144900Vehículos eléctricos
- 34144910Autobuses eléctricos
Description
ΔΡΑΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΡΕΘΥΜΝΗΣ «Προμήθεια ηλεκτροκίνητων οχημάτων και εξοπλισμού φόρτισης»
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 34144900 Vehículos eléctricos | €43,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 34144900 Vehículos eléctricos | €37,654 |
| 3 | Τμήμα 3 | 34144900 Vehículos eléctricos | €82,000 |
| 4 | Τμήμα 4 | 34144900 Vehículos eléctricos | €600,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00391024-2024 · 2 July 2024
- OJS · 127/2024 · 2 July 2024