προμήθεια καρδιοχειρουργικών υλικών για την κάλυψη αναγκών των προγραμματισμένων επεμβάσεων της της χειρουργικής κλινικής καρδίας- θώρακα «CPV: 33182220-7 – Καρδιακές Βαλβίδες, 33140000-3 - Ιατρικά αναλώσιμα», για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με δυνατότητα παράτασης ενός (1) ακόμη έτους σε περίπτωση μη εξάντλησης των προβλεπόμενων ποσοτήτων
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 13 May 2024, 15:00
- Estimated value
- €378,526
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00213658-2024
- Reference
- a6bc5e84-1177-4c22-bb17-d604f00375df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182220Válvulas cardíacas
- 33140000Material médico fungible
Description
Διακήρυξη 01/2024 Διεθνούς ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων με αντικείμενο την προμήθεια καρδιοχειρουργικών υλικών για την κάλυψη αναγκών των προγραμματισμένων επεμβάσεων της της χειρουργικής κλινικής καρδίας- θώρακα «CPV: 33182220-7 – Καρδιακές Βαλβίδες, 33140000-3 - Ιατρικά αναλώσιμα», για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με δυνατότητα παράτασης ενός (1) ακόμη έτους σε περίπτωση μη εξάντλησης των προβλεπόμενων ποσοτήτων, έναντι προϋπολογισθείσας δαπάνης 378.525,94€ πλέον ΦΠΑ (427.734,31€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ) και με κριτήριο αξιολόγησης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής.
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Βαλβίδα ιστική καρδιάς από βόειο περικάρδιο βιοπροσθετική με στήριξη για αορτική θέση σε όλα τα μεγέθη | 33182220 Válvulas cardíacas | €41,250 |
| 2 | Βιολογική βαλβίδα καρδιάς για αορτική θέση με διατεινόμενο δακτύλιο | 33182220 Válvulas cardíacas | €72,000 |
| 3 | Βιολογική βαλβίδα καρδιάς χωρίς ράμματα εμφύτευσης (Υποβαλβιδική) | 33182220 Válvulas cardíacas | €100,200 |
| 4 | Βιολογική βαλβίδα καρδιάς χωρίς ράμματα εμφύτευσης (Υπερβαλβιδικη) | 33182220 Válvulas cardíacas | €100,200 |
| 5 | Βιοπροσθετική βαλβίδα καρδιάς από βόειο περικάρδιο για μιτροειδή θέση σε όλα τα μεγέθη | 33182220 Válvulas cardíacas | €13,750 |
| 6 | Μεταλλικές προσθετικές βαλβίδες καρδιάς για μιτροειδή θέση | 33182220 Válvulas cardíacas | €9,120 |
| 7 | Μεταλλικές προσθετικές βαλβίδες καρδιάς για αορτική θέση | 33182220 Válvulas cardíacas | €24,200 |
| 8 | Βαλβιδικός δακτύλιος τριγλωχίνας βαλβίδας | 33140000 Material médico fungible | €7,806 |
| 9 | Βαλβιδικός δακτύλιος μιτροειδούς βαλβίδας | 33140000 Material médico fungible | €10,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00213658-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024