Διακήρυξη 24/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 2 July 2024
- Submission deadline
- 31 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €600,000
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00390864-2024
- Reference
- a2133da1-f613-45f6-8242-66f8d640e0f8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141127Hemostáticos absorbibles
Description
Προμήθεια απορροφούμενων αιμοστατικών
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1-Αιμοστατική απορροφήσιμη γέλη θρομβίνης 5ml | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €177,600 |
| 2 | Τμήμα 2-Αιμοστατική απορροφήσιμη ουσία σε σύριγγα. | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €180,000 |
| 3 | Τμήμα 3-Σύστημα κόλλας. Bioglue 5ml | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €34,000 |
| 4 | Τμήμα 4-Σύστημα κόλλας. Bioglue 10ml | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €20,000 |
| 5 | Τμήμα 5-Αιμοστατικό επίθεμα από οξειδωμένη κυτταρίνη 5x10cm | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €40,000 |
| 6 | Τμήμα 6-Αιμοστατική μεμβράνη | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €70,400 |
| 7 | Τμήμα 7-Αιμοστατική γάζα 10x20cm | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €40,000 |
| 8 | Τμήμα 8-Απορροφήσιμα αιμοστατικά μικροϊνίδια | 33141127 Hemostáticos absorbibles | €38,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00390864-2024 · 2 July 2024
- OJS · 127/2024 · 2 July 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024