El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 28/2024

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
15 July 2024
Submission deadline
16 August 2024, 15:00
Estimated value
€477,224
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00421155-2024
Reference
634f8295-e3b7-46cf-a776-9e404d23edc9
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΥΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΔΙΑΛΥΜΑΤΩΝ ΠΕΡΙΤΟΝΑΪΚΗΣ ΚΑΘΑΡΣΗΣ

Lots (40)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ GLUCOSE 1,36%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €32,400
2 Τμήμα 2-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ GLUCOSE 2,27%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €16,200
3 Τμήμα 3-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ GLUCOSE 3,86%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €16,200
4 Τμήμα 4-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ ΜΕ ΑΜΙΝΟΞΕΑ 1,1% 2LT
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €4,140
5 Τμήμα 5-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ ΜΕ ICODEXTRINE 7,5% 2lt
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €8,910
6 Τμήμα 6-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 1,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €63,000
7 Τμήμα 7-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 2,3%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €10,500
8 Τμήμα 8-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 4,25%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €5,040
9 Τμήμα 9-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,25MMOL/L GLUCOSE 1,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €2,100
10 Τμήμα 10-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,25MMOL/L GLUCOSE 2,3%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €2,100
11 Τμήμα 11-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,25MMOL/L GLUCOSE 4,25%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €2,100
12 Τμήμα 12-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 1,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €63,000
13 Τμήμα 13-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 2,3%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €10,500
14 Τμήμα 14-ΔΙΑΛΥΜΑ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 4,25%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €5,040
15 Τμήμα 15-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 5LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 15MMOL/L ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 25MMOL/L GLUCOSE 1,36%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €26,400
16 Τμήμα 16-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 5LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 15MMOL/L ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 25MMOL/L GLUCOSE 2,27%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €17,600
17 Τμήμα 17-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 5LT ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 15MMOL/L ΚΑΙ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 25MMOL/L GLUCOSE 3,86%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €2,200
18 Τμήμα 18-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ ΜΕ ICODEXTRINE 2 LT 7,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €35,640
19 Τμήμα 19-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 5 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 1,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €4,400
20 Τμήμα 20-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 5 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 2,3%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €4,400
21 Τμήμα 21-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 5 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΓΑΛΑΚΤΙΚΟ 35MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 4,25%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €880
22 Τμήμα 22-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 3 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34 MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 1,5%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €12,000
23 Τμήμα 23-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 3 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34 MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 2,3%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €12,000
24 Τμήμα 24-ΔΙΑΛΥΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ 2 ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 3 ΛΙΤΡΑ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΟ 34 MMOL/L ΑΣΒΕΣΤΙΟ 1,75MMOL/L GLUCOSE 4,25%
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €2,000
25 Τμήμα 25-ΚΑΣΕΤΑ ΜΕ ΣΕΤ ΓΡΑΜΜΩΝ ΤΕΣΣΆΡΩΝ ΣΥΝΔΕΣΕΩΝ ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΚΤΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €24,300
26 Τμήμα 26-ΣΑΚΟΣ ΕΞΑΓΩΓΗΣ 15 ΛΙΤΡΩΝ ΣΥΜΒΑΤΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΚΤΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €14,580
27 Τμήμα 27-ΚΑΠΑΚΙΑ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΙΩΔΙΟΥΧΟ ΠΟΒΙΔΟΝΗ ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΚΑΙ ΣΦΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΚΤΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €8,640
28 Τμήμα 28-ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟ ΚΑΛΥΜΑ ΣΗΜΕΙΟΥ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΜΕ ΙΩΔΙΟΥΧΟ ΠΟΒΙΔΟΝΗ ΣΥΜΒΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΚΑΙ ΣΦΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΚΤΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €8,640
29 Τμήμα 29-ΚΑΠΑΚΙ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗΣ ΑΠΌ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΥΜΒΑΤΗ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΛΑΚΤΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €1,364
30 Τμήμα 30-ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΥ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΥ ΣΑΚΟΥ ΔΥΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΑΠΚ ΚΑΙ ΣΦΠΚ ΜΕ ΡΥΘΜΙΣΤΙΚΟ ΠΑΡΑΓΟΝΤΑ ΔΙΤΤΑΝΘΡΑΚΙΚΑ
EL511
33181520 Productos consumibles para diálisis renal €21,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ