ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 17 July 2024
- Submission deadline
- 16 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €506,800
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00427681-2024
- Reference
- 26789e91-7938-460e-8dd7-b01878776a34
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181200Filtros para diálisis
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΦΙΛΤΡΩΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥ ΝΕΦΡΟΥ
Lots (18)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυμερισμένου πολυεστέρα, κράμα πολυαιθεροσουλφόνης και πολυαρυλαίνης ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €47,600 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυμερισμένου πολυεστέρα, κράμα πολυαιθεροσουλφόνης και πολυαρυλαίνης ή ισοδύναμο, 1,8 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €47,600 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €33,320 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο, 2,5 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €14,280 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυσουλφόνης τύπου Helixone ή ισοδύναμο, 2,2 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €14,280 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €14,280 |
| 7 | ΤΜΗΜΑ 7 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο, 2,5 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €23,800 |
| 8 | ΤΜΗΜΑ 8 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €14,280 |
| 9 | ΤΜΗΜΑ 9 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας Α2 , Πολυσουλφόνης με Βιταμίνη Ε τύπου VitabranE ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €21,420 |
| 10 | ΤΜΗΜΑ 10 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο, 1,6 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €11,340 |
| 11 | ΤΜΗΜΑ 11 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο, 1,8 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €75,600 |
| 12 | ΤΜΗΜΑ 12 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο, 2 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €37,800 |
| 13 | ΤΜΗΜΑ 13 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Πολυσουλφόνης τύπου Helixone ή ισοδύναμο, 1,8 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €64,260 |
| 14 | ΤΜΗΜΑ 14 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €34,020 |
| 15 | ΤΜΗΜΑ 15 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο, 2,1 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €18,900 |
| 16 | ΤΜΗΜΑ 16 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο, 1,9 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €22,680 |
| 17 | ΤΜΗΜΑ 17 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 ,Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου Amical ή ισοδύναμο, 1,6 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €5,670 |
| 18 | ΤΜΗΜΑ 18 - Τ/Ν Φίλτρα Κατηγορίας B2 , Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου Amical ή ισοδύναμο, 1,8 m2 | 33181200 Filtros para diálisis | €5,670 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00427681-2024 · 17 July 2024
- OJS · 138/2024 · 17 July 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024