Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 1 και 5 της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Έβρου - Νοσηλευτική Μονάδα Π.Γ.Ν Αλεξανδρούπολης (Β΄ Φάση)», με κωδικό ΟΠΣ 6006911, που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. «Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης 2021-2027»
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 31 July 2024
- Submission deadline
- 4 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €542,210
- Place of performance
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00459740-2024
- Reference
- 7c3c417d-5f89-42a8-8dc0-aa26da1b15b4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 1και 5 της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Έβρου - Νοσηλευτική Μονάδα Π.Γ.Ν Αλεξανδρούπολης (Β΄ Φάση)», με κωδικό ΟΠΣ 6006911, που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. «Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης 2021-2027»
Lots (16)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Θερμοκοιτίδες κλειστού τύπου εντατικής νοσηλείας ΙΙΙ | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €48,387 |
| 2 | Θερμοκοιτίδες κλειστού τύπου εντατικής νοσηλείας ΙΙ | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €24,194 |
| 3 | Θερμοκοιτίδες ανοικτού/κλειστού τύπου | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €48,387 |
| 4 | Θερμοκοιτίδα μεταφοράς με αναπνευστήρα | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €40,323 |
| 5 | Αναπνευστήρες εντατικής θεραπείας με δυνατότητα υψίσυχνου αερισμού (HFOV) με λειτουργία εγγυημένου όγκου (VG) | 33157400 Respiradores para uso médico | €56,452 |
| 6 | Συστήματα μη επεμβατικού αερισμού CNO | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €32,258 |
| 7 | Συσκευή παρακολούθησης διαδερμικά της μερικής πίεσης του οξυγόνου και του διοξειδίου του άνθρακα | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €12,097 |
| 8 | Συσκευή χορήγησης NO | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €25,806 |
| 9 | Κεντρικός σταθμός παρακολούθησης | 33195200 Puesto central de control | €16,129 |
| 10 | Φορητός αναπνευστήρας | 33157400 Respiradores para uso médico | €8,468 |
| 11 | Monitor αιμοδυναμικών παραμέτρων | 33195000 Sistema de monitorización de los pacientes | €33,871 |
| 12 | Σύστημα μη επεμβατικού εγκεφαλικού/σωματικού οξυμέτρου καταστολής αναλγησίας | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €35,887 |
| 13 | Δωδεκακάναλος ηλεκτροκαρδιογράφος | 33123230 Cardiógrafos | €2,000 |
| 14 | Πλήρες ελεγχόμενο σύστημα καταστολής ασθενών με χρήση αναισθητικού πτητικού αερίου (sevo/des/iso) μέσω αναπνευστήρα | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €68,952 |
| 15 | Σύστημα για συνεχή θεραπεία υποκατάστασης νεφρικής λειτουργίας, πλασμαφαίρεσης | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €24,000 |
| 16 | Σύστημα εξωσωματικής αποβολής co2 | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €65,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00459740-2024 · 31 July 2024
- OJS · 148/2024 · 31 July 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024