El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 29/2024

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
14 August 2024
Submission deadline
13 September 2024, 15:00
Estimated value
€475,623
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00490570-2024
Reference
8f579543-c610-4cce-bbef-4edd9844da76
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια Υγρού ιατρικού οξυγόνου με ενοικίαση δεξαμενής & Προμήθεια Ιατρικών αερίων

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1 Υγρό Ιατρικό Οξυγόνο με ενοικίαση δεξαμενής
EL511
24111900 Oxígeno €378,400
2 Τμήμα 2 Ιατρικά Αέρια
EL511
24111500 Gases medicinales €97,223

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ