ΔΙΑΚΉΡΥΞΉ 31/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 4 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €1,896,824
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00599229-2024
- Reference
- 5f786b96-832a-4e86-9ed8-e3fdd42c5d81
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111730Material para angioplastia
- 33184500Endoprótesis coronarias
- 33141200Catéteres
- 33140000Material médico fungible
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 31/2024 ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ -ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ
Lots (46)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΣΕΤ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ | 33140000 Material médico fungible | €159,200 |
| 2 | ΣΕΝΤΟΝΙ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΕΙΑΣ - ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝO | 33140000 Material médico fungible | €9,180 |
| 3 | ΣΕΤ ΚΑΛΥΜΜΑΤΩΝ ΜΟΛΥΒΔΥΑΛΟΥ ΚΑΙ ΛΥΧΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝA | 33140000 Material médico fungible | €3,500 |
| 4 | ΘΗΚΑΡΙΑ ΜΗΡΙΑΙΑΣ ΥΔΡΟΦΙΛΑ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ | 33111730 Material para angioplastia | €6,560 |
| 5 | ΚΑΛΥΜΜΑ -ΟΡΘΟΓΩΝΙΟΣ ΣΑΚΟΣ ΚΑΛΥΨΗΣ ΣΥΣΚΕΥΩΝ | 33140000 Material médico fungible | €870 |
| 6 | ΣΕΤ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΚΕΡΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ | 33111730 Material para angioplastia | €27,900 |
| 7 | ΠΟΛΥΒΡΥΣΑ MANIFOLD ΥΨΗΛΩΝ ΠΙΕΣΕΩΝ ΔΕΞΙΟΣΤΡΟΦΑ | 33111730 Material para angioplastia | €3,300 |
| 8 | TRANSDUCER ΠΙΕΣΕΩΝ ΜΟΝΑ ΜΟΡΦΟΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑ | 33140000 Material médico fungible | €20,700 |
| 9 | ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΠΡΩΣ/ΝΗΣ ΒΗΜΑΤΟΔ. ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙ | 33111730 Material para angioplastia | €5,980 |
| 10 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ ΚΟΛΛΑΓΟΝΟΥ 6Fr | 33111730 Material para angioplastia | €12,550 |
| 11 | ΣΥΡΙΓΓΕΣ ΒΙΔΩΤΕΣ 12cc ΤΥΠΟΥ SOCOREX ΓΙΑ ΕΓΧΥΣΗ ΣΚΙΑΣΤΙΚΟΥ | 33140000 Material médico fungible | €4,230 |
| 12 | ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΜΕΓΕΘΩΝ | 33141200 Catéteres | €76,199 |
| 13 | ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΥΡΜΑΤΑ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΊΑΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΊΑΣ | 33111730 Material para angioplastia | €61,800 |
| 14 | ΔΟΧΕΙΑ ΑΠΟΡΡΙΨΗΣ ΒΕΛΟΝΩΝ (ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ) ΑΤΡΑΥΜΑΤΙΚΩΝ & ΛΕΠΙΔΩΝ | 33140000 Material médico fungible | €540 |
| 15 | ΗΛΕΚΤΡΟΔΙΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΡΔΙΑΚΗΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ ΑΠΟ ΑΦΡΩΔΕΣ ΥΠΟΣΤΡΩΜΑ ΚΑΙ ΑΓΩΓΙΜΗ ΚΟΛΛΑ ΖΕΛΕ ΧΑΜΗΛ.ΠΕΡΙΕΚ. ΣΕ ΧΛΩΡΙΟΥΧΑ | 33140000 Material médico fungible | €2,000 |
| 16 | ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ (ΘΗΚΑΡΙΑ) ΚΕΡΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗΣ | 33111730 Material para angioplastia | €123,000 |
| 17 | ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΥΡΜΑΤΑ AMPLATZ SUPER STIFF | 33111730 Material para angioplastia | €960 |
| 18 | ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ (ΘΗΚΑΡΙΑ) ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΓΕΘΗ - 11cm | 33111730 Material para angioplastia | €560 |
| 19 | ΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ ΚΑΘΕΤΗΡΩΝ (ΘΗΚΑΡΙΑ) 23cm | 33111730 Material para angioplastia | €1,830 |
| 20 | ΟΔΗΓΑ ΣΥΡΜΑΤΑ ΜΕ ΕΠΙΚΑΛΥΨΗ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ - 0.035΄΄ -ΟΔΗΓΑ ΣΥΡΜΑΤΑ ΑΓΓΕΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΔΙΑΜΕΤΡΟΥ 0.018'' | 33111730 Material para angioplastia | €14,400 |
| 21 | ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΣ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ 5Fr, ΚΕΡΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗΣ-ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΣ ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ 6Fr- ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΚΕΡΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΟΣΠΕΛΑΣΗΣ | 33141200 Catéteres | €7,338 |
| 22 | ΑΦΡΩΔΗΣ ΕΛΑΣΤΙΚΗ ΧΕΙΡ/ΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΕΠΙΣΤΡΩΜΕΝΗ ΜΕ ΥΠΟΑΛΛΕΡΓΙΚΗ ΑΚΡΥΛΙΚΗ ΚΟΛΛΑ 10,10cm x 5mt | 33140000 Material médico fungible | €31,453 |
| 23 | ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΗΜΙΣΚΛΗΡΟΙ | 33141200 Catéteres | €20,691 |
| 24 | ΒΕΛΟΝΕΣ 18G ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ SELDINGER ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΕΣ | 33140000 Material médico fungible | €1,520 |
| 25 | ΕΝΔΟΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΕΚΛΥΟΥΣΑ ΟΥΣΙΑ EVEROLIMUS | 33184500 Endoprótesis coronarias | €213,415 |
| 26 | ΕΝΔΟΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΕΚΛΥΟΥΣΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ ZOTAROLIMUS | 33184500 Endoprótesis coronarias | €19,557 |
| 27 | ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ ΕΝΔΟΠΡΟΘΕΣΗ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΟΥΣΙΑ SIROLIMUS ΚΑΙ ΒΙΟΑΠΟΡΡΟΦΗΣΙΜΟ ΠΟΛΥΜΕΡΕΣ | 33184500 Endoprótesis coronarias | €71,677 |
| 28 | ΕΝΔΟΣΤΕΦΑΝΙΑΙΑ ΠΡΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΣΕ ΝΟΣΟ ΣΤΕΛΕΧΟΥΣ | 33184500 Endoprótesis coronarias | €9,738 |
| 29 | ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΙΩΝ ΑΡΤΗΡΙΩΝ ΗΜΙΔΙΑΤΑΤΑ | 33111730 Material para angioplastia | €110,738 |
| 30 | ΜΠΑΛΟΝΙΑ ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΚΛΗΡΑ NC | 33111730 Material para angioplastia | €16,728 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00599229-2024 · 4 October 2024
- OJS · 194/2024 · 4 October 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024