Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 27 August 2026
- Submission deadline
- 2 October 2026, 15:00
- Estimated value
- €803,871
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00590466-2026
- Reference
- c51341fb-5c6d-47ed-8cb8-55056de6e2c1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
- 33190000Instrumentos y aparatos médicos diversos
Description
Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο Διαγνωστικής & Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν.Αλεξανδρούπολης», με κωδικό ΟΠΣ 6056564 που είναι ενταγμένη στο Πρόγραμμα «Ανατολική Μακεδονία, Θράκη 2021-2027.
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α.1 Σύστημα Υπερηχοτομογράφου Ακτινολογικής Χρήσης Υψηλής Ευκρίνειας | 33100000 Equipamiento médico | €150,000 |
| 2 | Α.2 Τροχήλατα Ψηφιακά Ακτινογραφικά Μηχανήματα | 33100000 Equipamiento médico | €233,871 |
| 3 | Α.3 Υβριδική Κλίνη-Τράπεζα Αγγειογραφίας | 33100000 Equipamiento médico | €110,000 |
| 4 | Α.4 Σύγχρονο Σύστημα Μαστογραφίας 3D με τομοσύνθεση | 33100000 Equipamiento médico | €310,000 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη τιμή
- Price — Χαμηλότερη Τιμή
Official publications
- TED · 00590466-2026 · 27 August 2026
- OJS · 165/2026 · 27 August 2026
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024
- Διακήρυξη υπ’ αριθμ. 25/2026 με αντικείμενο την προμήθεια του είδους «Ραδιοφάρμακο 18fdg δεοξυγλυκόζης ποζιτρονιακής απεικόνισης», για την…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024