ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 27 August 2026
- Submission deadline
- 28 September 2026, 15:00
- Estimated value
- €893,130
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00592320-2026
- Reference
- 84926680-272b-453d-8ab5-4f8cea5b3c98
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181200Filtros para diálisis
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΕΝΩΣΙΑΚΗΣ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑΣ με αντικείμενο την προμήθεια φίλτρων τεχνητού νεφρού, για την κάλυψη των αναγκών της Μονάδας Τεχνητού Νεφρού του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης.
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυμερισμένου πολυεστέρα, κράμα πολυαιθεροσουλφόνης και πολυαρυλαίνης ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €149,940 |
| 2 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €71,400 |
| 3 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €57,120 |
| 4 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυσουλφόνης τύπου Helixone ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €24,990 |
| 5 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €46,410 |
| 6 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €35,700 |
| 7 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α2 Πολυσουλφόνης με Βιταμίνη Ε τύπου VitabranE ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €14,280 |
| 8 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €25,515 |
| 9 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Τύπου πολυμεθυλ-μεθακρυλικού μεθυλίου ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €164,430 |
| 10 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Πολυσουλφόνης τύπου Helixone ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €164,430 |
| 11 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Πολυσουλφόνης επικαλυμμένη εσωτερικά με γέλη τύπου Rexbrane ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €56,700 |
| 12 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου polynephron ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €45,360 |
| 13 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Πολυσουλφόνη τύπου VitaSulfone ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €19,845 |
| 14 | ΦΙΛΤΡΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ B2 Πολυαιθερικής σουλφόνης τύπου Amical ή ισοδύναμο | 33181200 Filtros para diálisis | €17,010 |
Award criteria
- Price — Χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00592320-2026 · 27 August 2026
- OJS · 165/2026 · 27 August 2026
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024
- Διακήρυξη υπ’ αριθμ. 25/2026 με αντικείμενο την προμήθεια του είδους «Ραδιοφάρμακο 18fdg δεοξυγλυκόζης ποζιτρονιακής απεικόνισης», για την…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024