Διακήρυξη 30/2024
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 22 July 2024
- Submission deadline
- 20 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €633,992
- Place of performance
- EL511
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00437298-2024
- Reference
- ca95ea91-d9d1-45ad-a29a-1184b3d8760f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33182220Válvulas cardíacas
- 33141200Catéteres
- 33111730Material para angioplastia
Description
Διακήρυξη 30/2024 Προμήθεια υγειονομικών υλικών για εμφυτεύσεις TAVI
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1-ΔΙΑΚΑΘΕΤΗΡΙΑΚΗ ΑΟΡΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΤΡΙΠΤΥΧΗ ΑΠΟ ΒΟΕΙΟ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟ ΕΚΠΤΥΣΣΟΜΕΝΗ ΜΕ ΜΠΑΛΟΝΙ | 33182220 Válvulas cardíacas | €534,000 |
| 2 | Τμήμα 2-ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΜΠΑΛΟΝΙ ΒΑΛΒΙΔΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ OTW ΓΙΑ ΔΙΑΚΑΘΕΤΗΡΙΑΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΑΟΡΤΙΚΗΣ ΒΑΛΒΙΔΑΣ | 33141200 Catéteres | €11,280 |
| 3 | Τμήμα 3-ΟΔΗΓΟ ΣΥΡΜΑ ΑΥΞΗΜΕΝΗΣ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑΣ 260 ΚΑΙ 360CM | 33111730 Material para angioplastia | €12,862 |
| 4 | Τμήμα 4-ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΓΓΕΙΑΚΗΣ ΑΙΜΟΣΤΑΣΗΣ ΜΕ ΤΗ ΧΡΗΣΗ ΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΒΕΛΟΝΩΝ | 33111730 Material para angioplastia | €20,000 |
| 5 | Τμήμα 5-ΔΙΑΚΑΘΕΤΗΡΙΑΚΗ ΑΟΡΤΙΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ ΑΥΤΟΕΚΠΤΥΣΣΟΜΕΝΗ ΑΠΟ ΧΟΙΡΕΙΟ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟ-ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΥΜΠΙΕΣΗΣ ΚΑΙ ΦΟΡΤΩΣΗΣ ΣΥΜΒΑΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΑΘΕΤΗΡΙΑΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ-ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ ΣΥΜΒΑΤΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΚΑΘΕΤΗΡΙΑΚΗ ΒΑΛΒΙΔΑ | 33182220 Válvulas cardíacas | €54,450 |
| 6 | Τμήμα 6-ΚΑΘΕΤΗΡΑΣ - ΜΠΑΛΟΝΙ ΛΑΓΟΝΙΩΝ ΚΑΙ ΜΗΡΙΑΙΩΝ ΑΡΤΗΡΙΩΝ OTW | 33141200 Catéteres | €1,400 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00437298-2024 · 22 July 2024
- OJS · 141/2024 · 22 July 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024