El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17/2024

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
23 May 2024
Submission deadline
24 June 2024, 15:00
Estimated value
€261,303
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00302503-2024
Reference
af9a6cc9-8e19-4ccb-8417-f07b64ec4317
Official source
Official source

CPV codes

Description

Προμήθεια τροφίμων

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1 ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €32,877
2 ΤΜΗΜΑ 2 ΟΠΩΡΟΛΑΧΑΝΙΚΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €1,874
3 ΤΜΗΜΑ 3 ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ ΚΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €17,197
4 ΤΜΗΜΑ 4 ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €109,743
5 ΤΜΗΜΑ 5 ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΕΙΔΗ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €21,320
6 ΤΜΗΜΑ 6 ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΕΙΔΗ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €25,703
7 ΤΜΗΜΑ 7 ΕΙΔΗ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,441
8 ΤΜΗΜΑ 8 ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ
EL511
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €49,148

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ