El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Διακήρυξη 11/2024

Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

Published
9 April 2024
Submission deadline
10 May 2024, 15:00
Estimated value
€438,857
Place of performance
EL511
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00207398-2024
Reference
a7e48b81-7c8b-4f32-89e1-9dc3d520e9e7
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την προμήθεια ενδοσκοπικών ειδών γασρεντερολογίας-ηπατολογίας

Lots (39)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €156
2 Τμήμα 2
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €4,350
3 Τμήμα 3
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €5,915
4 Τμήμα 4
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €17,850
5 Τμήμα 5
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,460
6 Τμήμα 6
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,720
7 Τμήμα 7
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €44,250
8 Τμήμα 8
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €1,015
9 Τμήμα 9
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €400
10 Τμήμα 10
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €91,800
11 Τμήμα 11
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €16,900
12 Τμήμα 12
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €4,600
13 Τμήμα 13
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,934
14 Τμήμα 14
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €4,540
15 Τμήμα 15
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €4,350
16 Τμήμα 16
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €54,450
17 Τμήμα 17
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €325
18 Τμήμα 18
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €5,000
19 Τμήμα 19
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €44,000
20 Τμήμα 20
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €1,600
21 Τμήμα 21
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €13,000
22 Τμήμα 22
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €40,590
23 Τμήμα 23
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €390
24 Τμήμα 24
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €2,000
25 Τμήμα 25
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €1,155
26 Τμήμα 26
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €6,800
27 Τμήμα 27
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €3,600
28 Τμήμα 28
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €660
29 Τμήμα 29
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €15,000
30 Τμήμα 30
EL511
33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía €6,160

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ