Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 2,3 και 4 της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Έβρου - Νοσηλευτική Μονάδα Π.Γ.Ν Αλεξανδρούπολης (Β΄ Φάση)», με κωδικό ΟΠΣ 6006911, που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. «Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης 2021-2027»
Buyer: ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- Published
- 10 June 2024
- Submission deadline
- 12 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €941,919
- Place of performance
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ, EL511
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00342113-2024
- Reference
- b12ad0db-f8d6-4a86-985f-c43b2c06027e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33100000Equipamiento médico
Description
Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 2,3 και 4 της Πράξης «Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για τις ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Έβρου - Νοσηλευτική Μονάδα Π.Γ.Ν Αλεξανδρούπολης (Β΄ Φάση)», με κωδικό ΟΠΣ 6006911, που είναι ενταγμένη στο Ε.Π. «Ανατολικής Μακεδονίας – Θράκης 2021-2027»
Lots (20)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Σύστημα έγχρωμου Υπερηχοτομογράφου ακτινολογικής χρήσης υψηλής ευκρίνειας | 33112000 Material de imaginería ecográfica, doppler y por ultrasonidos | €150,000 |
| 2 | Ψηφιακά τροχήλατα ακτινογραφικά μηχανήματα | 33111000 Aparatos para radiología | €185,000 |
| 3 | Ψηφιακό τηλεχειριζόμενο ακτινοσκοπικό σύστημα σύγχρονης τεχνολογίας κατάλληλο για βαριά νοσοκομειακή χρήση | 33111000 Aparatos para radiología | €188,000 |
| 4 | Πλυντήρια εύκαμπτων ενδοσκοπίων | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €32,000 |
| 5 | Συσκευή με εμφύσησης αέρα φύλαξης, στεγνώματος και αποστείρωσης εύκαμπτων ενδοσκοπίων | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €32,000 |
| 6 | Ακτινοσκοπικό C-ARM | 33111400 Fluoroscopios | €140,000 |
| 7 | Εξαερωτήρες πτητικών – αναισθητικών αερίων συμβατοί με το υπάρχον αναισθησιολογικό μηχάνημα Draeger Perseus | 38432100 Aparatos analizadores de gas | €20,161 |
| 8 | Πλήρης σταθμός εργασίας ηλεκτρονικού πληροφοριακού συστήματος καταγραφής δεδομένων ασθενούς για τα χειρουργεία με την αντίστοιχη διασύνδεση με το υπάρχον αναισθησιολογικό μηχάνημα Draeger Perseus | 31644000 Registradores diversos de datos | €33,871 |
| 9 | Θρομβοελαστογράφος | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €20,161 |
| 10 | Αναλυτής αερίων αίματος για τον χώρο των χειρουργείων | 38432100 Aparatos analizadores de gas | €6,855 |
| 11 | Βρογχοσκόπιο απαραίτητο για τα Χειρουργεία και για αδύνατες διασωληνώσεις | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €20,161 |
| 12 | Βιντεολαρυγγοσκόπιο για παιδιά και ενήλικες | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €5,645 |
| 13 | Monitor πρόβλεψης υπότασης Hemosphere | 31644000 Registradores diversos de datos | €23,387 |
| 14 | Κεντρικός σταθμός καταγραφής μόνιτορ καρδιολογικών παραμέτρων | 31644000 Registradores diversos de datos | €12,097 |
| 15 | Πρόπλασμα ανθρώπινου ομοιώματος για εκπαίδευση διαχείρισης αεραγωγού και ΚΑΡΠΑ | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €4,032 |
| 16 | Απινιδωτές | 33182100 Desfibrilador | €36,290 |
| 17 | Τροχήλατα πετάσματα ακτινοπροστασίας | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €9,677 |
| 18 | Σετ λαρυγγοσκοπίων | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €8,065 |
| 19 | Λάμες λαρυγγοσκοπίων | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €8,065 |
| 20 | Τροχήλατα τραπέζια | 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos | €6,452 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00342113-2024 · 10 June 2024
- OJS · 111/2024 · 10 June 2024
Other tenders from ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 26/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης του Υποέργου 1 της πράξης «Προμήθεια σύγχρονου απεικονιστικού ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για το Εργαστηρίο…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 27/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Διακήρυξη υπ' αριθμ. 28/2026 για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών Φύλαξης & Ασφάλειας των χώρων και εγκαταστάσεων του Π.Γ.Ν.…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 24/2026 ΤΟΥ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΚΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΓΙΑ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ ΜΕ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΑΝΩ ΤΟΥ ΟΡΙΟΥ…
- Επιλογή Αναδόχου υλοποίησης των Υποέργων 26,27,28 & 29 της «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ…
- Διακήρυξη 26/2025
- Προμήθεια Αναλώσιμων ειδών θεραπείας νεφρού
- Προμήθεια ειδών «Αναισθησιολογικά Υλικά»
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 25/2024