ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 26/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 10 May 2024
- Submission deadline
- 3 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €5,681,440
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00275754-2024
- Reference
- b6acb5a8-9f2b-4e68-9774-1e6d2d0221dc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60600000Servicios de transporte por vías navegables
Description
Δημόσιος Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός για τη σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 2ετούς διάρκειας (με δικαίωμα προαίρεσης εκ μέρους της Αναθέτουσας Αρχής για δύο επιπλέον έτη) για την παροχή υπηρεσιών θαλάσσιας μεταφοράς προσωπικού και μέσων)
Lots (46)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €460,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €990,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €696,000 |
| 4 | Τμήμα 4 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €45,000 |
| 5 | Τμήμα 5 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €440,000 |
| 6 | Τμήμα 6 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €55,000 |
| 7 | Τμήμα 7 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €450,000 |
| 8 | Τμήμα 8 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €535,000 |
| 9 | Τμήμα 9 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €399,000 |
| 10 | Τμήμα 10 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €16,200 |
| 11 | Τμήμα 11 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €3,400 |
| 12 | Τμήμα 12 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €10,500 |
| 13 | Τμήμα 13 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €9,000 |
| 14 | Τμήμα 14 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €6,000 |
| 15 | Τμήμα 15 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €137,400 |
| 16 | Τμήμα 16 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €129,050 |
| 17 | Τμήμα 17 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €88,950 |
| 18 | Τμήμα 18 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €10,950 |
| 19 | Τμήμα 19 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €73,450 |
| 20 | Τμήμα 20 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €15,500 |
| 21 | Τμήμα 21 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €88,950 |
| 22 | Τμήμα 22 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €129,050 |
| 23 | Τμήμα 23 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €108,150 |
| 24 | Τμήμα 24 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €17,780 |
| 25 | Τμήμα 25 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €3,750 |
| 26 | Τμήμα 26 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €18,700 |
| 27 | Τμήμα 27 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €11,760 |
| 28 | Τμήμα 28 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €5,880 |
| 29 | Τμήμα 29 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €20,425 |
| 30 | Τμήμα 30 | 60600000 Servicios de transporte por vías navegables | €8,035 |
Award criteria
- Price — Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής (δηλαδή η χαμηλότερη τιμή), σύμφωνα με τα ειδικότερα οριζόμενα στην παρ. 2.3 της…
Official publications
- TED · 00275754-2024 · 10 May 2024
- OJS · 91/2024 · 10 May 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ