El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesFramework agreement

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ΄ ΑΡΙΘ. 30/24

Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)

Published
28 May 2024
Submission deadline
25 June 2024, 14:00
Estimated value
€216,845
Place of performance
Γουδή - Αττικής, EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00312457-2024
Reference
fe6a4047-3b3f-4661-b4d7-a3e7811316a2
Official source
Official source

CPV codes

Description

2ος Επαναληπτικός Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός για τη Σύναψη Συμφωνίας – Πλαίσιο 4ετούς Διάρκειας για τη Διακλαδική Προμήθεια Φαρμακευτικών Υλικών (Αναισθητικά), με Σκοπό την Κάλυψη Αναγκών ΓΕΣ, ΓΕΝ και ΓΕΑ

Lots (8)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
EL303
33661100 Anestésicos €8,576
2 Τμήμα 2
EL303
33661100 Anestésicos €2,096
3 Τμήμα 3
EL303
33661100 Anestésicos €200,600
4 Τμήμα 4
EL303
33661100 Anestésicos €5,573
5 Lot 5 €12,800
6 Lot 6 €1,600
7 Lot 7 €3,080
8 Lot 8 €5,160

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)