ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 24/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 25 June 2024
- Submission deadline
- 27 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €206,340
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00375952-2024
- Reference
- 9329fc32-7800-4f24-8f49-ff99bf5f5fc2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31400000Acumuladores, pilas y baterías de pilas
Description
«Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 2ετούς Διάρκειας για την Προμήθεια Εφοδίων Υλικών [Διαχωριστήρες (Μονώσεις) Συσσωρευτών 12X70AH και 12X100AH»], για την Κάλυψη Αναγκών των Ετήσιων Προγραμμάτων Κατασκευής Συσσωρευτών από το 303ΠΕΒ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 31400000 Acumuladores, pilas y baterías de pilas | €155,520 |
| 2 | Τμήμα 2 | 31400000 Acumuladores, pilas y baterías de pilas | €50,820 |
Award criteria
- Price — 1.3.6 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00375952-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ