ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘ. 19/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,138,095
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00296241-2024
- Reference
- 63a4ef27-0542-49f4-8848-a6acb4a332b8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15897200Productos enlatados
- 15331462Guisantes enlatados
Description
Προμήθεια Κονσερβοειδών για Κάλυψη Αναγκών Παραγωγής Δεματοποιημένων Μερίδων 4Β Έτους 2024 και Αρχικής Συγκρότησης των Αποθεμάτων Κονσερβοειδών
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 15897200 Productos enlatados | €77,722 |
| 2 | Τμήμα 2 | 15331462 Guisantes enlatados | €160,695 |
| 3 | Τμήμα 3 | 15897200 Productos enlatados | €449,839 |
| 4 | Τμήμα 4 | 15897200 Productos enlatados | €449,839 |
Award criteria
- Price — 2.3 Κριτήρια Ανάθεσης της σύμβασης Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής.
Official publications
- TED · 00296241-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ