ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 21/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 25 April 2024
- Submission deadline
- 27 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,050,000
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00247189-2024
- Reference
- 55c75953-15bd-4993-9a83-37499e85dacc
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43820000Equipo para la fabricación de calzado
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας, από Υπογραφή της, με Σκοπό την Προμήθεια Masterbatch, για την Απρόσκοπτη Υλοποίηση του Προγράμματος Κατασκευής Αρβύλων του 700 ΣΕ, για τα έτη 2025 - 2027
Award criteria
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η Συμφωνία - Πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00247189-2024 · 25 April 2024
- OJS · 82/2024 · 25 April 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ