ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 05/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 29 March 2024
- Submission deadline
- 8 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €181,350
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00190196-2024
- Reference
- 28bfdcef-7607-4132-af87-311eef554558
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24311100Metaloides
- 44617100Cartones
- 44143000Palets
- 44618000Recipientes ligeros, tapones, tapas, cubas y tapaderas
Description
Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας, από Υπογραφή της, με Σκοπό την Προμήθεια Υλικών Συσκευασίας για την Εύρυθμη Υλοποίηση του Διακλαδικού Προγράμματος του 691 ΒΕΒ (Παραγωγής Χρωμάτων – Πλαστικών και Λοιπών Ειδών), για τα έτη 2025 - 2027.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 24311100 Metaloides | €20,250 |
| 2 | Τμήμα 2 | 24311100 Metaloides | €57,600 |
| 3 | Τμήμα 3 | 44617100 Cartones | €19,500 |
| 4 | Τμήμα 4 | 44617100 Cartones | €9,300 |
| 5 | Τμήμα 5 | 44143000 Palets | €75,000 |
| 6 | Τμήμα 6 | 44618000 Recipientes ligeros, tapones, tapas, cubas y tapaderas | €600 |
Award criteria
- Price — 2.3.1 Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00190196-2024 · 29 March 2024
- OJS · 64/2024 · 29 March 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ