El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 20/24

Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)

Published
25 April 2024
Submission deadline
27 May 2024, 14:00
Estimated value
€194,951
Place of performance
Γουδή - Αττικής, EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00247809-2024
Reference
fd798d26-8ef1-4276-9435-df971a68d3f3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για την Προμήθεια Αναγκαιούντων Ειδών Ιματισμού – Υπόδησης – Εξάρτυσης με Σκοπό την Κάλυψη Αναγκών Σπουδαστών-τριών, των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ και ΣΜΥ

Lots (24)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Τμήμα 1
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €14,800
2 Τμήμα 2
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €11,840
3 Τμήμα 3
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €2,960
4 Τμήμα 4
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €11,470
5 Τμήμα 5
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €7,750
6 Τμήμα 6
Βάρη, EL304
18443340 Gorras €3,720
7 Τμήμα 7
Βάρη, EL304
18332000 Camisas €3,800
8 Τμήμα 8
Βάρη, EL304
18425000 Cinturones €5,005
9 Τμήμα 9
Βάρη, EL304
18425000 Cinturones €5,390
10 Τμήμα 10
Βάρη, EL304
18318300 Pijamas €19,250
11 Τμήμα 11
Βάρη, EL304
18318300 Pijamas €11,550
12 Τμήμα 12
Βάρη, EL304
18424000 Guantes €2,600
13 Τμήμα 13
Βάρη, EL304
18412000 Ropa deportiva €7,469
14 Τμήμα 14
Βάρη, EL304
18412000 Ropa deportiva €7,469
15 Τμήμα 15
Βάρη, EL304
18412000 Ropa deportiva €26,180
16 Τμήμα 16
Βάρη, EL304
18412800 Trajes y pantalones de baño €4,640
17 Τμήμα 17
Βάρη, EL304
18412800 Trajes y pantalones de baño €1,288
18 Τμήμα 18
Βάρη, EL304
18317000 Calcetines €3,850
19 Τμήμα 19
Βάρη, EL304
18317000 Calcetines €2,000
20 Τμήμα 20
Βάρη, EL304
18930000 Sacos y talegas €1,920
21 Τμήμα 21
Βάρη, EL304
37412340 Gafas y aletas de natación €2,600
22 Τμήμα 22
Βάρη, EL304
18412800 Trajes y pantalones de baño €2,240
23 Τμήμα 23
Βάρη, EL304
18930000 Sacos y talegas €13,600
24 Τμήμα 24
Βάρη, EL304
18930000 Sacos y talegas €21,560

Award criteria

Official publications

Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)