ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 06/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 11 April 2024
- Submission deadline
- 20 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,001,182
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00214794-2024
- Reference
- ba38892e-12f7-48bc-98f1-c5cb443d1516
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24200000Tintes y pigmentos
- 39830000Productos de limpieza
- 19520000Productos de plástico
- 44800000Pinturas, barnices y mástiques
Description
Προμήθεια Α΄ Υλών για Κάλυψη Αναγκών του Διακλαδικού Προγράμματος Παραγωγής Χρωμάτων του 691 ΒΕΒ.
Lots (66)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 24200000 Tintes y pigmentos | €308,550 |
| 2 | Τμήμα 2 | 24200000 Tintes y pigmentos | €21,150 |
| 3 | Τμήμα 3 | 24200000 Tintes y pigmentos | €15,543 |
| 4 | Τμήμα 4 | 24200000 Tintes y pigmentos | €73,128 |
| 5 | Τμήμα 5 | 24200000 Tintes y pigmentos | €14,817 |
| 6 | Τμήμα 6 | 24200000 Tintes y pigmentos | €1,206 |
| 7 | Τμήμα 7 | 24200000 Tintes y pigmentos | €330 |
| 8 | Τμήμα 8 | 24200000 Tintes y pigmentos | €15,912 |
| 9 | Τμήμα 9 | 24200000 Tintes y pigmentos | €10,692 |
| 10 | Τμήμα 10 | 24200000 Tintes y pigmentos | €8,850 |
| 11 | Τμήμα 11 | 24200000 Tintes y pigmentos | €6,864 |
| 12 | Τμήμα 12 | 24200000 Tintes y pigmentos | €14,904 |
| 13 | Τμήμα 13 | 24200000 Tintes y pigmentos | €792 |
| 14 | Τμήμα 14 | 24200000 Tintes y pigmentos | €1,188 |
| 15 | Τμήμα 15 | 24200000 Tintes y pigmentos | €9,828 |
| 16 | Τμήμα 16 | 24200000 Tintes y pigmentos | €26,400 |
| 17 | Τμήμα 17 | 24200000 Tintes y pigmentos | €17,418 |
| 18 | Τμήμα 18 | 24200000 Tintes y pigmentos | €7,452 |
| 19 | Τμήμα 19 | 24200000 Tintes y pigmentos | €1,428 |
| 20 | Τμήμα 20 | 24200000 Tintes y pigmentos | €7,290 |
| 21 | Τμήμα 21 | 24200000 Tintes y pigmentos | €21,033 |
| 22 | Τμήμα 22 | 24200000 Tintes y pigmentos | €14,850 |
| 23 | Τμήμα 23 | 24200000 Tintes y pigmentos | €297 |
| 24 | Τμήμα 24 | 24200000 Tintes y pigmentos | €7,755 |
| 25 | Τμήμα 25 | 24200000 Tintes y pigmentos | €2,739 |
| 26 | Τμήμα 26 | 24200000 Tintes y pigmentos | €7,839 |
| 27 | Τμήμα 27 | 24200000 Tintes y pigmentos | €1,809 |
| 28 | Τμήμα 28 | 24200000 Tintes y pigmentos | €19,008 |
| 29 | Τμήμα 29 | 24200000 Tintes y pigmentos | €2,376 |
| 30 | Τμήμα 30 | 24200000 Tintes y pigmentos | €119 |
Award criteria
- Price — 1.3.5 Κριτήριο Ανάθεσης Η συμφωνία-πλαίσιο θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομικής άποψης προσφορά, αποκλειστικά βάσει της τιμής, σύμφωνα με τα ειδικότερα οριζόμενα στην…
Official publications
- TED · 00214794-2024 · 11 April 2024
- OJS · 72/2024 · 11 April 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ