ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ’ ΑΡΙΘΜ. 29/24
Buyer: Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- Published
- 25 June 2024
- Submission deadline
- 8 July 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,172,400
- Place of performance
- Γουδή - Αττικής, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00377025-2024
- Reference
- 8ce50337-9ebc-45c1-a3eb-32f5859c2100
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24200000Tintes y pigmentos
Description
Ηλεκτρονικός, Ανοικτός, Δημόσιος Διαγωνισμός, για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) 3ετούς Διάρκειας, από Υπογραφή της, με Σκοπό την Προμήθεια Α΄ Υλών για Κάλυψη Αναγκών του Διακλαδικού Προγράμματος Παραγωγής Χρωμάτων του 691 ΒΕΒ
Lots (14)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 24200000 Tintes y pigmentos | €432,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 24200000 Tintes y pigmentos | €300,000 |
| 3 | Τμήμα 3 | 24200000 Tintes y pigmentos | €75,600 |
| 4 | Τμήμα 4 | 24200000 Tintes y pigmentos | €81,000 |
| 5 | Τμήμα 5 | 24200000 Tintes y pigmentos | €91,800 |
| 6 | Τμήμα 6 | 24200000 Tintes y pigmentos | €54,000 |
| 7 | Τμήμα 7 | 24200000 Tintes y pigmentos | €138,000 |
| 8 | Lot 8 | — | €432,000 |
| 9 | Lot 9 | — | €300,000 |
| 10 | Lot 10 | — | €75,600 |
| 11 | Lot 11 | — | €81,000 |
| 12 | Lot 12 | — | €91,800 |
| 13 | Lot 13 | — | €54,000 |
| 14 | Lot 14 | — | €138,000 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της συμφωνίας-πλαίσιο είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψης προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00377025-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024
Other tenders from Ανώτατη Στρατιωτική Διοίκηση Υποστήριξης Στρατού (ΑΣΔΥΣ) / Διεύθυνση Προμηθειών (ΔΠΜ)
- (Α.Δ. 31/26) Προμήθεια Υφάσματος Συνθετικού Επικαλυμμένου με PVC
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- Προμήθεια Εξοπλισμού (Γεφυρών Ξηρών Ανοιγμάτων) για Αποκατάσταση Φυσικών Καταστροφών για τις Ανάγκες της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας…
- (Α.Δ. 28/26) Προμήθεια Διαμνημονεύσεων Αξιωματικών Αποφοίτων Α.Σ.Ε.Ι. - Σ.Σ.Α.Σ. - Σ.Α.Ν.
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ
- (Α.Δ. 18/26) Προμήθεια Σάκων Ιματισμού Μ25
- Βρογχοσκόπιο EBUS - TBNA
- Ψηφιακός Αγγειογράφος - Στεφανιογράφος
- Φορητό Ακτινοσκοπικό Μηχάνημα (C-arm)
- (Α.Δ. 20/26) Προμήθεια Ειδών Υπόδησης για την Κάλυψη Αναγκών Μαθητών των Παραγωγικών Σχολών ΣΣΕ, ΣΜΥ, ΣΣΑΣ και ΣΑΝ