Μεταφορά μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29
Buyer: ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- Published
- 4 August 2026
- Submission deadline
- 31 January 2030, 23:59
- Estimated value
- €21,500,000
- Place of performance
- Καρδίτσα, EL611
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00539773-2026
- Reference
- 7cf26a14-390e-4c11-91ab-1910cd4d2cf6
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Προκήρυξη Δυναμικού Συστήματος Αγορών (ΔΣΑ) για την ανάθεση δημοσίων συμβάσεων μεταφοράς μαθητών πρωτοβάθμιας & δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης της Π.Ε. Καρδίτσας από τον τόπο κατοικίας τους στη σχολική τους μονάδα και αντίστροφα μέχρι και το σχολικό έτος 2028-29. Η μεταφορά θα υλοποιηθεί με λεωφορεία, μικρά λεωφορεία και ταξί, όπως αυτά προσδιορίζονται κατά περίπτωση.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 (Λεωφορεία Δήμος Καρδίτσας) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 (Λεωφορεία Δήμος Σοφάδων) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 (Λεωφορεία Δήμος Παλαμά) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 4 | ΟΜΑΔΑ 4 (Λεωφορεία Δήμος Μουζακίου) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 5 | ΟΜΑΔΑ 5 (Λεωφορεία όλοι οι Δήμοι) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
| 6 | ΤΜΗΜΑΤΑ 6 (ΕΔΧ ΤΑΞΙ και Λεωφορεία) | 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera | — |
Award criteria
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς για το σύνολο των δρομολογίων της ομάδας.
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς για το σύνολο των δρομολογίων της ομάδας.
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς για το σύνολο των δρομολογίων της ομάδας.
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς για το σύνολο των δρομολογίων της ομάδας.
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς των τμημάτων/δρομολογίων για τα οποία κατατίθεται η προσφορά.
- Price — Η χαμηλότερη τιμή η οποία αντιστοιχεί στο υψηλότερο ακέραιο ποσοστό % έκπτωσης επί του προϋπολογισμού του ημερήσιου κόστους μεταφοράς των τμημάτων/δρομολογίων για τα οποία κατατίθεται η προσφορά.
Official publications
- TED · 00539773-2026 · 4 August 2026
- OJS · 148/2026 · 4 August 2026