El Vínculo El Vínculo.
Publicada

EXPEDIENT 010 2025 003 – 2025 – 005 SERVEIS DE CAMPUS ESPORTIUS I CASALS D''ESTIU - CONTRACTACIÓ, MITJANÇANT CONTRACTACIONS ADMINISTRATIVES DE PRESTACIÓ DE SERVEIS MITJANÇANT PROCEDIMENT OBERT SIMPLIFICAT. .. L’Ajuntament del Pont de Suert, des de fa anys, és el promotor dels Casals d’Estiu adreçats a donar resposta a les necessitats de les famílies amb una conciliació familiar i laboral, diferenciant, per grups d''edat i fil conductor, diferents propostes, essencialment polaritzades en dos grups: el Casal i el Càmpus esportiu. EL CASAL, és un programa de lleure educatiu, que inclou diferents tipus d''activitats: tallers, esports, activitats aquàtiques, i on hi tenen presència les activitats en anglès i educació emocional. L’ESPORTCAMP és un programa, també destinats a infants i joves en el marc de les activitats de lleure però centrat en la pràctica de l’esport. El primer dels programes tenia caire general i anava dirigit a infants d’edats compreses entre els 3 fins els 12 anys. El segon dels programes, tot i estar, també, contextualitzat en l’àmbit de les activitats de lleure per infants i joves, es centra en el fil conductor de les activitats esportives i en una franja d’edats a partir del segon curs de Primària. El desenvolupament separat d’un i un altre projecte, com venia sent en temporades anteriors, generava una compartimentació no enriquidora del conjunt d’ofertes d’activitats a oferir a la ciutadania infantil i juvenil de municipi que, sovint, hagués preferit combinar activitats ofertes des d’un dels projectes amb activitats de l’altre i no podia per un problema de disseny i concepció d’ambdues accions. És per això que s’ha plantejat, respecte a l’estiu de 2025 i successius, elaborar un únic projecte que integri, en una sola activitat, les activitats que es programaven al Casal i les que ho feien des de l’altre projecte, EsportCamp. L’òrgan de contractació haurà de ser l’Ajuntament del Pont de Suert, amb CIF P2521600C.

Expediente EXPEDIENT 010 2025 003 – 2025 – 005 CAMPUS CASAL · Ajuntament del Pont de Suert

Licitación pública de servicios convocada por Ajuntament del Pont de Suert (Lleida). Con valor estimado de 24.170 €. Procedimiento abierto simplificado. Plazo de presentación de ofertas hasta el 2025-05-10. Expediente EXPEDIENT 010 2025 003 – 2025 – 005 CAMPUS CASAL.

Importes y cifras

24.170 €
Valor estimado

Datos del expediente

Expediente
EXPEDIENT 010 2025 003 – 2025 – 005 CAMPUS CASAL
Estado
Publicada
Órgano de contratación
Ajuntament del Pont de Suert
Tipo de contrato
Servicios
Procedimiento
Abierto simplificado
Sistema de contratación
No aplica
Tramitación
Ordinaria
Duración del contrato
2 meses
Lugar de ejecución
Lleida

Fechas clave

Publicación
2025-04-24
Fin de presentación de ofertas
2025-05-10

Códigos CPV

Publicaciones oficiales

MedioTipo de anuncioFecha
Perfil del contratante Anuncio de Licitación 2025-04-24

Ubicación geográfica

Documentos y pliegos

Otras licitaciones de Ajuntament del Pont de Suert

Ver el órgano →