Υπηρεσίες αποκομιδής μολυσματικών αποβλήτων
Buyer: 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 9 October 2024
- Submission deadline
- 18 November 2024, 15:00
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00607429-2024
- Reference
- c6abd174-4bc1-44f8-be31-df259a6e4e89
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
Description
Υπηρεσίες αποκομιδής μολυσματικών αποβλήτων
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Υπηρεσίες Αποκομιδής, Μεταφοράς, Επεξεργασίας και Διάθεσης Επικίνδυνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων (ΕΑΥΜ) των Κ.Υ. Θεσσαλίας | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
| 2 | Υπηρεσίες Αποκομιδής, Μεταφοράς, Επεξεργασίας και Διάθεσης Επικίνδυνων Αποβλήτων Υγειονομικών Μονάδων (ΕΑΥΜ) των Κ.Υ. Στερεάς | 90500000 Servicios relacionados con desperdicios y residuos | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00607429-2024 · 9 October 2024
- OJS · 197/2024 · 9 October 2024
Other tenders from 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 09/2026
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
- Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για δομές της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας αρμοδιότητας 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ
- Προμήθεια μίας (1) κινητής μονάδας Αιμοληψίας και μίας (1) κινητής Γυναικολογικής- Ακτινοδιαγνωστικής μονάδας για την κάλυψη των αναγκών…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ