ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 17_2024 ΚΑΥΣΙΜΑ
Buyer: 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 10 June 2024
- Submission deadline
- 22 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €12,474
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00342317-2024
- Reference
- 5f9c3327-80c7-42f3-90ef-54af56aedba3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΚΑΥΣΙΜΑ 17_2024
Lots (67)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. 5Η ΥΠΕ ΟΧΗΜΑΤΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €12,474 |
| 2 | 2. 5Η ΥΠΕ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €7,677 |
| 3 | 3. ΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €10,968 |
| 4 | 4. ΑΓΙΑΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €8,226 |
| 5 | 5. ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €10,968 |
| 6 | 6. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €5,484 |
| 7 | 7. ΑΛΙΒΕΡΙΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €8,226 |
| 8 | 8. ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €685 |
| 9 | 9. ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €16,452 |
| 10 | 10. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €24,677 |
| 11 | 11. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,798 |
| 12 | 12. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΠΙ ΕΛΑΤΕΙΑΣ ΠΙ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΠΙ ΜΠΡΑΛΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €2,194 |
| 13 | 13. ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €12,339 |
| 14 | 14. ΑΡΓΑΛΑΣΤΗ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €4,113 |
| 15 | 15. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €17,823 |
| 16 | 16. ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,798 |
| 17 | 17. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €685 |
| 18 | 18. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €5,484 |
| 19 | 19. ΓΟΝΝΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €16,452 |
| 20 | 20. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €16,452 |
| 21 | 21. ΔΟΜΟΚΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρεωση προμήθειας ΠΠΙ Ν ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ) | 09100000 Combustibles | €26,734 |
| 22 | 22. ΔΟΜΟΚΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €6,397 |
| 23 | 23. ΔΥΤ. ΦΡΑΓΚΙΣΤΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρεωση προμηθειας καυσιμου στο ΠΙ ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ | 09100000 Combustibles | €31,532 |
| 24 | 24. ΔΥΤ ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,798 |
| 25 | 25. ΔΥΤ ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €4,113 |
| 26 | 26. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρεωση προμηθειας καυσιμου στα ΠΠΙ ΛΙΒΑΔΕΙΟΥ- ΠΙ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ - ΠΙ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | 09100000 Combustibles | €58,952 |
| 27 | 27. ΕΡΥΘΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €5,484 |
| 28 | 28. ΖΑΓΟΡΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €17,823 |
| 29 | 29. ΖΑΓΟΡΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €1,279 |
| 30 | 30. ΖΑΓΟΡΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €4,113 |
Official publications
- TED · 00342317-2024 · 10 June 2024
- OJS · 111/2024 · 10 June 2024
Other tenders from 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 09/2026
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
- Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για δομές της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας αρμοδιότητας 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ
- Προμήθεια μίας (1) κινητής μονάδας Αιμοληψίας και μίας (1) κινητής Γυναικολογικής- Ακτινοδιαγνωστικής μονάδας για την κάλυψη των αναγκών…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ