ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2025
Buyer: 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 30 December 2025
- Submission deadline
- 16 February 2026, 15:00
- Estimated value
- €1,101,231
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00866095-2025
- Reference
- c3747f51-2410-43d9-a4b7-b9d405f5362f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79713000Servicios de guardias de seguridad
Description
ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΦΥΛΑΞΗΣ
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00866095-2025 · 30 December 2025
- OJS · 251/2025 · 30 December 2025
Other tenders from 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 09/2026
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
- Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για δομές της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας αρμοδιότητας 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ
- Προμήθεια μίας (1) κινητής μονάδας Αιμοληψίας και μίας (1) κινητής Γυναικολογικής- Ακτινοδιαγνωστικής μονάδας για την κάλυψη των αναγκών…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
- Υπηρεσίες αποκομιδής μολυσματικών αποβλήτων