ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ
Buyer: 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 24 June 2025
- Submission deadline
- 28 July 2025, 15:00
- Estimated value
- €10,826
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00404811-2025
- Reference
- 32ff154c-333d-4896-8f37-22610613aa18
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
Description
ΚΑΥΣΙΜΑ 2025
Lots (69)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 5Η ΥΠΕ ΟΧΗΜΑΤΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €10,826 |
| 2 | 5Η ΥΠΕ ΟΧΗΜΑΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €6,703 |
| 3 | ΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 4 | ΑΓΙΑΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €6,584 |
| 5 | ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 6 | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €7,780 |
| 7 | ΑΛΙΒΕΡΙ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €4,788 |
| 8 | ΑΛΜΥΡΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 9 | ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €14,364 |
| 10 | ΑΛΜΥΡΟΣ ΠΙ ΣΟΥΡΠΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €458 |
| 11 | ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΤΑ ΠΙ ΕΛΑΤΕΙΑΣ, ΠΙ ΤΙΘΟΡΕΑΣ ΚΑΙ ΠΙ ΜΠΡΑΛΟΥ) | 09100000 Combustibles | €23,701 |
| 12 | ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,164 |
| 13 | ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €11,970 |
| 14 | ΑΡΓΑΛΑΣΤΗ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €5,386 |
| 15 | ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €15,561 |
| 16 | ΑΤΑΛΑΝΤΗ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,164 |
| 17 | ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 18 | ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €9,576 |
| 19 | ΓΟΝΝΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 20 | ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ ΓΙΑ Η/Ζ | 09100000 Combustibles | €598 |
| 21 | ΔΟΜΟΚΟΥ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρέωση προμήθειας ΠΠΙ Ν ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ) | 09100000 Combustibles | €23,342 |
| 22 | ΔΟΜΟΚΟΣ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΑ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €5,552 |
| 23 | ΔΥΤ. ΦΡΑΓΚΙΣΤΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρέωση προμήθειας καυσίμου στο ΠΙ ΓΡΑΝΙΤΣΑΣ) | 09100000 Combustibles | €29,925 |
| 24 | ΔΥΤ ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €4,164 |
| 25 | ΔΥΤ ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €3,591 |
| 26 | ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ (Με την υποχρέωση προμήθειας καυσίμου στα ΠΠΙ ΛΙΒΑΔΕΙΟΥ- ΠΙ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ - ΠΙ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ) | 09100000 Combustibles | €53,865 |
| 27 | ΕΡΥΘΡΩΝ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €4,788 |
| 28 | ΖΑΓΟΡΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €15,561 |
| 29 | ΖΑΓΟΡΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΑΜΟΛΥΒΔΗ ΒΕΝΖΙΝΗ | 09100000 Combustibles | €2,498 |
| 30 | ΖΑΓΟΡΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09100000 Combustibles | €3,591 |
Official publications
- TED · 00404811-2025 · 24 June 2025
- OJS · 118/2025 · 24 June 2025
Other tenders from 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 09/2026
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
- Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για δομές της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας αρμοδιότητας 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2025
- Προμήθεια μίας (1) κινητής μονάδας Αιμοληψίας και μίας (1) κινητής Γυναικολογικής- Ακτινοδιαγνωστικής μονάδας για την κάλυψη των αναγκών…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
- Υπηρεσίες αποκομιδής μολυσματικών αποβλήτων