ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
Buyer: 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- Published
- 15 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 15:00
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00620781-2024
- Reference
- 60faf8be-0776-4f05-839d-2a9537acbfa1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 65200000Distribución de gas y servicios conexos
- 24111500Gases medicinales
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ, ΕΝΟΙΚΙΑΣΗΣ & ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΦΙΑΛΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΟΞΥΓΟΝΟΥ
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 4,4 έως 10,7 m3 | 24111500 Gases medicinales | — |
| 2 | 1,1 έως 2,1 m3 | 24111500 Gases medicinales | — |
| 3 | 1 m3 LIV | 24111500 Gases medicinales | — |
| 4 | Φιάλες προς ενοικίαση | 65200000 Distribución de gas y servicios conexos | — |
| 5 | Φιάλες προς μεταφορά | 65200000 Distribución de gas y servicios conexos | — |
Official publications
- TED · 00620781-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024
Other tenders from 5Η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 15/2026
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 09/2026
- ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΔΟΜΩΝ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΣΘΕΝΟΦΟΡΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΦΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΗΣ 5ΗΣ ΥΠΕ
- Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για δομές της Πρωτοβάθμιας Φροντίδας Υγείας αρμοδιότητας 5ης Υγειονομικής Περιφέρειας
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 33/2025
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2025 ΚΑΥΣΙΜΑ
- Προμήθεια μίας (1) κινητής μονάδας Αιμοληψίας και μίας (1) κινητής Γυναικολογικής- Ακτινοδιαγνωστικής μονάδας για την κάλυψη των αναγκών…
- Υπηρεσίες αποκομιδής μολυσματικών αποβλήτων