ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ
Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 27 January 2025, 13:00
- Estimated value
- €296,200
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00783569-2024
- Reference
- 5e539622-4a5b-4011-9cb4-9cf9c4c58a76
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42122220Bombas para aguas residuales
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00783569-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024
Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Παροχή υπηρεσιών λειτουργίας, προληπτικής συντήρησης και άμεσης αποκατάστασης βλαβών των δικτύων ύδρευσης, άρδευσης και αποχέτευσης της…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΩΛΗΝΩΝ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Μελέτη Γενικού Σχεδίου Ύδρευσης (Masterplan) της ΔΕΥΑ Ρόδου
- Υλοποίηση του Σχεδίου Ασφάλειας Νερού της ΔΕΥΑ Ρόδου