ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 9 December 2024, 13:00
- Estimated value
- €118,060
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00673614-2024
- Reference
- 82d2289e-625e-48f5-8a53-9a424b1c4422
- Official source
- Official source
CPV codes
- 66114000Servicios de arrendamiento financiero
- 44423730Marcos protectores de registros
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ, ΓΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑ ΟΚΤΩ (48) ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΕΞΑΓΟΡΑΣ όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΧΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ Ι.Χ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €391,680 |
| 2 | ΟΧΗΜΑ ΤΥΠΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ (MINIVAN), ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €241,920 |
| 3 | ΟΧΗΜΑ ΤΥΠΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΟΡΤΗΓΟ (ΚΛΟΥΒΑ), ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €211,200 |
| 4 | ΟΧΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ Ι.Χ, ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €74,880 |
| 5 | ΟΧΗΜΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΤΥΠΟΥ SUV CROSSOVER ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΟ, ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ, ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΣΑΣΜΑΝ | 66114000 Servicios de arrendamiento financiero | €46,080 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00673614-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Παροχή υπηρεσιών λειτουργίας, προληπτικής συντήρησης και άμεσης αποκατάστασης βλαβών των δικτύων ύδρευσης, άρδευσης και αποχέτευσης της…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΩΛΗΝΩΝ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Μελέτη Γενικού Σχεδίου Ύδρευσης (Masterplan) της ΔΕΥΑ Ρόδου