ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Published
- 15 October 2025
- Submission deadline
- 19 November 2025, 13:00
- Estimated value
- €299,378
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00678072-2025
- Reference
- d7c1ec4d-d3aa-44b3-b174-ed84f5970a82
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44160000Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια υλικών ύδρευσης για τις ανάγκες των δημοτικών ενοτήτων της ανατολικής πλευράς της νήσου Ρόδου, αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής.
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α : ΣΕΛΛΕΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €73,617 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ B : ΣΩΛΗΝΕΣ PVC | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €67,296 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ Γ : ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΣΩΛΗΝΩΝ PVC | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €9,772 |
| 4 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ Δ : ΟΡΕΙΧΑΛΚΙΝΑ ΒΑΝΕΣ & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €54,560 |
| 5 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ Ζ : ΓΑΛΒΑΝΙΖΕ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΩΛΗΝΕΣ | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €8,773 |
| 6 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ Ε : ΧΥΤΟΣΙΔΗΡΕΣ ΒΑΝΕΣ & ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €45,186 |
| 7 | ΟΜΑΔΑ ΥΛΙΚΩΝ ΣΤ : ΧΥΤΟΣΙΔΗΡΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ | 44160000 Conducciones, canalizaciones, tuberías de revestimiento, tubos y artículos conexos | €40,173 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00678072-2025 · 15 October 2025
- OJS · 198/2025 · 15 October 2025
Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Παροχή υπηρεσιών λειτουργίας, προληπτικής συντήρησης και άμεσης αποκατάστασης βλαβών των δικτύων ύδρευσης, άρδευσης και αποχέτευσης της…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΩΛΗΝΩΝ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Μελέτη Γενικού Σχεδίου Ύδρευσης (Masterplan) της ΔΕΥΑ Ρόδου
- Υλοποίηση του Σχεδίου Ασφάλειας Νερού της ΔΕΥΑ Ρόδου