ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΛΕΙΨΥΔΡΙΑΣ
Buyer: Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Published
- 19 November 2025
- Submission deadline
- 9 December 2025, 13:00
- Estimated value
- €4,289,998
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00768771-2025
- Reference
- 31f0a248-f0e0-403b-8d95-2ee840f5d2ec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35120000Sistemas y dispositivos de vigilancia y seguridad
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΩΝ ΛΥΣΕΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΥΔΑΤΙΝΩΝ ΠΟΡΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ ΛΕΙΨΥΔΡΙΑΣ όπως αναλυτικότερα αναφέρεται στην διακήρυξη και στα παραρτήματα αυτής. : Η προτεινόμενη σύμβαση συνίσταται συνοπτικά στην εγκατάσταση των εξής βασικών υποσυστημάτων ασφαλείας και διαχείρισης υδάτινων πόρων σε εγκαταστάσεις της ΔΕΥΑΡ στη Ρόδο: 1. Σύστημα Παρακολούθησης/Επόπτευσης μέσω Δικτύου Καμερών (CCTV System) 2. Υποσύστημα Ελέγχου Πρόσβασης με τη χρήση συναγερμών (Burglar Alarm System - BAS) 3. Εξοπλισμός Πληροφορικής & Δικτύων 4. Λογισμικό Συστήματος Διαχείρισης Πληροφοριών Φυσικής Ασφάλειας (PSIM) 5. Κατασκευή κρίσιμων υποδομών για την υποστήριξη των παραπάνω
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00768771-2025 · 19 November 2025
- OJS · 223/2025 · 19 November 2025
Other tenders from Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Δήμου Ρόδου (ΔΕΥΑΡ)
- Παροχή υπηρεσιών λειτουργίας, προληπτικής συντήρησης και άμεσης αποκατάστασης βλαβών των δικτύων ύδρευσης, άρδευσης και αποχέτευσης της…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΩΝ ΥΔΡΕΥΣΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΙΣΘΩΣΗ (OPERATIONAL LEASING) ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (24) ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΚΙΝΗΤΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
- ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΔΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΟΣ ΥΠΟΧΛΩΡΙΔΟΥΣ ΝΑΤΡΙΟΥ»
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΑΝΤΛΙΩΝ ΛΥΜΑΤΩΝ ΔΕ ΡΟΔΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΣΩΛΗΝΩΝ ΥΔΡΟΓΕΩΤΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΛΙΚΩΝ
- Μελέτη Γενικού Σχεδίου Ύδρευσης (Masterplan) της ΔΕΥΑ Ρόδου
- Υλοποίηση του Σχεδίου Ασφάλειας Νερού της ΔΕΥΑ Ρόδου